Close
(0) اقلام
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
تمام کالاها
  Filters
  تنظیمات
  جستجو

  کاهش 40 کیلوگرم وزن در 12 هفته، بدون رژیم غذایی

  کاهش 40 کیلوگرم وزن در 12 هفته، بدون رژیم غذایی

  افرادی که اخبار مربوط به حوزه سلامت را پیگیری می کنند، احتمالا نام دکتر توماس گرین به گوششان خورده است. این متخصص تغذیه معروف لس آنجلسی به حدی معروف است که بسیاری از ستاره های هالیوود برای کاهش وزن و حفظ تناسب اندامشان به او مراجعه می کردند.

  دکتر گرین در طی 11 سال گذشته، مشغول تحقیق درباره یک متد جدید کاهش وزن بوده است. او اخیرا آن متد را برروی 3540 داوطلب آزمایش کرد که مشتاق بودند آخرین تکنیک او را امتحان کنند.
  دکتر گرین تلاش می کرد داوطلبانی را که دوست دارند مشکل چاقی خود را حل کنند انتخاب کند. برای مثال افرادی که قبل از آن رژيم هاي زيادي را امتحان کرده بودند، یا افرادی که در خانواده های چاق متولد شده بودند و چاقی ارثی داشتند.

  بکی از داوطلبانی که مورد پذیرش قرار گرفت، قبل از اینکه تحت درمان دکتر گرین قرار بگیرد 48 رژیم غذایی و روش کاهش وزن را امتحان کرده بود. البته افراد داوطلب دیگر منتخب نیز راه های زیادی برای کاهش وزن امتحان کرده بودند ولی به موفقیت چشمگیری دست نیافته بودند.

  دکتر توماس گرین، به در بخشی از انجام فعالیت های پزشکی خود، به همه گفت: رژیم غذایی خود را کنار بگذارند و فقط داروی تجویز شده را مصرف کنند. او همچنین به آن ها گفت که هیچگونه فعالیت اضافی انجام ندهند.

  این نتایج کاملا باور نکردنی بود و به گونه ای فراتر ازانتظارات دکتر گرین بود

  98 درصد داوطلبان 10 کیلوگرم و در برخی موارد حتی بیشتر از10کیلوگرم از وزن اضافی خود را از دست دادند.. یک زن تنها در ماه اول 17 کیلوگرم کاهش وزن داشت. دیگران 15، 30، 50 یا حتی 75 کیلوگرم کاهش وزن را تجربه کردند و بسیاری از داوطلبان مجبور به  متوقف کردن درمان شدند. زیرا وزن زیادی کم کرده بودند.

  پس از گذشت چند هفته از این فرمول پیشرفته، نتایج شگفت انگیز بود. یکی از شرکت کنندگان در این بررسی و آزمایش عنوان کرد: «در عرض چند ساعت پس از مصرف آن، احساس کردم که نتیجه گرفته ام. احساس کردم که وزن از شانه های من برداشته شده بود. من بیشتر هشیار بودم، انرژی بیشتری داشتم و مثل همیشه گرسنه نبودم» .

  محقق اصلی تیم، دکتر کلین با نگاهی منحصر به فرد در مورد مواد تشکیل دهنده این داروی کاهش وزن به ما می گوید:

  «این ترکیب با مواد تشکیل دهنده مانند CoQ10، زعفران و Resveratrol ساخته شده است که این ترکیب  باعث می شود چربی های اضافی بدن شما از بین برود. زمان طولانی و آزمایش های زیادی برای پیدا کردن ترکیب مناسب مواد تشکیل دهنده این دارو صرف شد تا ما بتوانیم به نتیجه مناسب برسیم. اما ما این کار را انجام دادیم و ما به موفقیتمان افتخار می کنیم.»

  او اینگونه ادامه می دهد:

  «این دارو شامل 3 مکانیزم شیمیایی است که بدن شما را در حالت" Off-Balance "نگه می دارد. این حالت  باعث می شود بدن شما وزن مناسب خود را حفظ کند و شما بدون استفاده از هیچگونه رژیم غذایی وزن خود را کاهش دهید و در نتیجه وزن متناسب داشته باشید .... این واقعا یک پیشرفت قابل توجه است.»

  روش منحصر به فرد!

  بیشتر محصولات کاهش وزن تنها برای یک زمان بسیار کوتاه موثر هستند. این «مدت زمان تاثیر» نامیده می شود. محصول و داروی دکتر گرین اولین محصولی است که تا به حال این اثر کامل را ایجاد کرده است. بر اساس ادعای دکتر گرین این تنها محصول است که می تواند به طور 100٪ کامل وهمیشگی موثر باشد.

  آماندا دانکن، یکی از زنانی که در آزمایشات دکتر گرین حضور داشت. او قبل از استفاده از این روش، خود را به عنوان یک شخص کاملا ناامید توصیف می کرد. اما امروز، فقط 12 هفته بعد از آزمایش ها، توانسته است کاهش وزن 40کیلوگرمی را تجربهکند و زندگی جدیدی را آغاز نماید. در ادامه این نوشته داستان جالب کاهش وزن او از زبان خودش آورده شده است.

  آماندا دانکن 37 ساله به صورت باور نکردنی در 12 هفته 40 کیلوگرم از وزن اضافی خود را کم کرد

  من همیشه یک بچه چاق بودم، اما تا زمانی که من اولین فرزندم را ندیده بودم متوجه این موضوع نشدم. من غذای خوب و پخت و پز را دوست داشتم و از غذای خوشمزه استفاده می کردم. به طوری که من حتی وقتی ناراحت می شدم، برای رسیدن بهآرامش غذا میخوردم. وقتی که شاد بودم و جشن می گرفتم غذا می خوردم. حتی یک شب جمعه معمولی بهانه ای برای خوردن یک پیتزا بزرگ برای من بود. هر کسی می توانست  ببیند که من چربی اضافی دارم. مطمئن بودم دوستانم پشت سر من صحبت می کردند.

  شوهر من متوجه اضافه وزن زیاد من بود. من می توانستم ببینم که او درخیابان به دیگر زنان و دختران نگاه می کند، اما او هرگز برای من وقت نداشت. او سال ها علاقه ای نداشت که به من نگاه کند. من حتی می دیدم که او در شبکه های اجتماعی به زنان جوان و زیبا توجه می کند. من در آینه نگاه کردم و شرمنده شدم. در مقایسه با آن زنان، من وحشتناک بودم. من نیاز به کاهش وزن اضافی خود داشتم تا بتوانم زندگی خود را حفظ کنم.

  همه چیز را امتحان کردم ولی هیچ کدام موثر نبود!

  من هر رژیم غذایی را امتحان کردم. غذاهای کم کربوهیدرات، آب گریپ فروت، سوپ کلم، و حتی سبزی خواری را امتحان کردم! آن ها زندگی من را بسیار بد و سخت کردند. گاهی اوقات من چند کیلوگرم را از دست می دادم اما دوباره دچار اضافه وزن می شدم .تقریبا یک سال به طور مداوم برای کاهش وزن تلاش می کردم. زندگی من بسیار سخت شده بود و رو به نابودی می رفت. هیچکس به من احترام نمی گذاشت و با من خوب نبود. من مجبور بودم از فروشگاه های بزرگ خرید کنم.

  با این حال من به اندازه کافی خوش شانس بودم که مورد بررسی  و آزمایش دکتر گرین قرار گرفتم. او به دنبال زنانی مثل من بود - زنان که همه چیز را امتحان کرده بودند و احساس ناامیدی می کردند. صادقانه بگویم، زیاد انتظار کاهش وزن نداشتم. اما دکتر توماس گرین، متخصص تغذیه  شخص بسیار محترمی داشت، بنابراین من از فرصت دوباره خود برای کاهش وزن استفاده کردم.

  کاهش وزنم، باورکردنی نیست!

  در عرض دو روز من 7 کیلوگرم کاهش وزن داشتم. من متوجه شدم که لباس هایم برایم گشاد شده است.در عرض چند هفته من مورد تشویق قرار گرفتم، و وقتی كه وزن خود را با قبل مقایسه می کردم نمی توانستم باور کنم که چقدر کاهش وزن داشته ام. این کاهش وزن بدون هیچ رژیم غذایی خاص و بدون تمرین بود. من حتی باید از غذاهای مورد علاقه ام استفاده می کردم.

  بعد از 12 هفته بدن من کاملا تغییر کرد. من 40 کیلوگرم کاهش وزن داشتم. اما مهمترین چیز این بود که چگونه توانستم وزن خود را در مهمترین قسمت های بدنم کاهش دهیم.

  من تنها کسی نبود که این اتفاق برایش افتاد!

  هنگامی که برای انجام وزن کشی نهایی به کلینیک دکتر گرین رفتم، ده ها تن دیگر را دیدم که در ان مکان بودند و آن ها نیز وزن اضافی خود را کاهش داده بودند. برخی وزن بیشتری نسبت به من کم کرده بودند،بعضی ها حتی تا 45 کیلوگرم هم کاهش وزن داشتند. حتی برخی از زنان نیز مجبور بودند که این برنامه را در نیمه راه متوقف کنند؛ چرا که آنها وزن زیاد و بیش از حد را از دست داده بودند. این فقط یک معجزه برای من نبود بلکه زندگی نیز برای هزاران زن دیگر تغییر کرد.

  حالا زندگی بسیار ساده تر شده است

  این اولین بار بود که من موفق می شدم تمام وزن اضافی خودرا از دست بدهم. دوستان من کاملا شوکه شدند و برخی از آنها کمی حسادت کردند. به نظر می رسد مردم بیشتر به من علاقه مند هستند و با من دوستانه تر برخورد می کنند. البته روحیه من خیلی بهتر از قبل شده است و بسیار پرانرژی هستم.
  حالا وقتی که من با شوهرم به خیابان می روم، او به زنان دیگر نگاه نمی کند. او به من نگاه می کند، زندگی من خیلی بهبود یافته و عاشقانه تر شده است. همچنین من درکارم ارتقاء درجه گرفتم و بسیار از موقعیت خود راضی هستم. من نمی دانم شاید این به کاهش وزنم مربوط است.ا عتماد به نفس من افزایش یافته بود و با اعتماد به نفس توانستم زندگی خود را مدیرت کنم.
  بدون کشف دکتر گرین، من نمی دانم که چه کاری باید انجام می دادم. در حال حاضر، من احساس می کنم که جهان در دستان من قرار دارد وبه من قدرت بسیاری داده شده است. و من فکر می کنم هر زن شایسته چنین احساساتی باشد.

  داستان آماندا دانکن ممکن است شما را متعجب کند. این دارو یک موفقیت بزرگ به وجود آورد؛ موفقیت بزرگی که حتی برای دکتر گرین شگفت آور بود. اما واقعا درست است. 3540 نفر واقعا با کمک این روش توانستند وزن اضافی خود را کاهش دهند.

  منبع: مجله تودی

  انصراف از نظر