Close
(0) اقلام
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید
تمام کالاها
  Filters
  تنظیمات
  جستجو

  STOCKMEIER

  شرکت «استوک مایر»  آلمان به عنوان یک شرکت خانوادگی بسیار عظیم با 44 کارخانه در سطح اروپا برند بسیار خوشنام در زمینه مواد شوینده و ضدعفونی کننده حرفه ای خصوصا برای صنایع غذایی می باشد.این شرکت محصولات شوینده و ضد عفونی کننده خود را به دسته بندی های زیر ارایه می دهد:
  1-صنعت گوشت
  2- صنعت کیک و شیرینی و نان
  3-صنعت آب میوه
  4-صنعت شیر
  5-آشپزخانه های صنعتی و کترینگ ها
  6-شوینده های کارواش
  7-شوینده های سطوح فلزات برای آبکاری

  مشاهده به عنوانن جدول فهرست
  مرتب سازی بر اساس
  نمایش در هر صفحه

  ماده پاک کننده رسوبات لراسپت او |Lerasept O

  811,000 تومان
  حذف رسوبات موجود در دستگاههای تولید نوشیدنی مثل مبدل های حرارتی ، فیلترها و خطوط تولیدی که تمیزکاری در محل (CIP) اتفاق می افتد.

  ماده ضدعفونی کننده سطوح لراسپت فورته | Lerasept Forte

  747,000 تومان
  ماده ضد عفونی کننده لراسپت فورته بر پایه پراستیک اسید و هیدروژن پراکساید می باشد. این محصول اثر بسیار بالای ضد میکروب،ضد قارچ ،ضد ویروس و ضد باکتری دارد.

  مایع شوینده و ضد عفونی کننده سطوح لراسپت ال 420 |Lerasept L 420

  2,600,000 تومان
  مایع شوینده lerasept l 420 شوینده و ضد عفونی کننده با کاربرد کف یا شستشوی فوم دارای ترکیبات کواترنری آمونیوم برای تمیز کاری دستی و ضد عفونی کردن همه سطوح و دارای خصلت قلیایی ضعیف.حذف کننده روغن ها و پروتئین ها و رنگدانه ها ی مخلوط با گرد و غبار میباشد.

  مایع شوینده سطوح واردوسال بی ام آر فورته | Wardosal BMR Forte

  279,000 تومان
  این مایع شوینده بدون فوم(کف) میباشد. زداینده لکه های چرب و روغنی غیر قابل حل،لایه های پلیمر شده پروتئین ها روی سطوح فلزی ، دارای سورفکتانت های غیر یونی و عامل کمپلکس کننده و حل کننده های کمکی میباشد.

  مایع تمیزکننده سطوح | Eco-Top Gloss Cleaner

  42,000 تومان
  تمیزکننده Eco-Top Gloss Cleaner یک تمیز کنننده فعال سطحی بر پایه الکل و دارای بوی دلپذیرمیباشد.مناسب برای تمیزکاری روزانه کل سطوح ضد آب میباشد.

  مایع شوینده و ضد عفونی کننده آر اچ ای 132 | Lerapur RHE 132

  348,000 تومان
  مایع شوینده و ضدعفونی کننده سطوح لراپور آراچ ای 132 مایع تمیز کننده با روش فوم و به شدت قلیایی حذف کننده کربن حاصل از سوختگی و روغن و گریس دارای فوم بسیار سفت و غلیظ مناسب برای سطوح استیل و مس و برنجی میباشد